Naše firma vznikla již v roce 1991 a začala vyvíjet výrobky PROVAPO – PRO VAše POužití. Hlavní myšlenkou bylo vyrobit takové WC, které nebude závislé na žádném instalačním přívodu a tedy může být funkční kdekoli, přemístitelné  dle potřeby.

Řada typů se rozrůstala podle požadavku zákazníků, takže typy s kabinou a bez kabiny jsou v různých velikostech pro různé počty osob a dle prostorových možností. Zkušenosti prvních let ukázaly nutnost bytelné konstrukce WC s nerezovými všemi součástkami uvnitř a specielní gumy funkčního čerpadla.

WC dopravní službou dodáváme do všech koutů ČR. Nabízíme tímto cenově přijatelnou alternativu, která vyhovuje již řadě tisíců uživatelů a neškodí životnímu prostředí.

Samozřejmostí bylo opatřit zařízení certifikáty funkčnosti, hygienika, vodohospodářů, výrobců náplní, užitných vzorů i ochranné známky.

Bezpřípojkové ECO WC

Zařízení je schváleno Hlavním hygienikem ČR, odborně posouzeno z hlediska odpadu Výzkumným ústavem vodohospodářským, opatřeno Inspekčním certifikátem dle ČSN EN 45 004 a chráněno Úřadem průmyslového vlastnictví. Záruka 3 roky.

Atesty

Stanovisko k možnostem nakládání s odpadními vodami z chemických WC firmy BAPA

Stanovisko k možnostem nakládání s odpadními vodami z chemických WC firmy BAPA

Inspekční certifikát

Inspekční certifikát

Hlavní hygienik České Republiky

Hlavní hygienik České Republiky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Často kladené otázky

1. Můžete mi prosím poradit? Potřebuji do zahradní kolonie záchod. Nemám přívod vody do zahradního domku, ale mám místo v přilehlé místnosti. Zajímá mě finanční náročnost provozu. Jsme 3 lidi a použití v roce cca. 6 měsíců.
Pro záhradkáře, 3 osoby bychom Vám doporučili Provapo EcoWC IV nebo II. WC jsou pohodlná, zejména z hlediska obsluhy s dostatečnou kapacitou a provoz nevychází draze. Například do WC II se na jeden cyklus dávkuje 25 l vody a 1.5l ekonáplně.

2. Lze kabinkové WC ukotvit? jak připravit podklad pro WC?
Kabinu lze ukotvit pomocí lyžin, které jsou ve spodní části WC. Těmito se prosune plochá tyč s přesahy. Nejvhodnější podklad pod WC je z velkých dlaždic, vodorovně usazených.

3. Doporučený interval výměny ekologické náplně je 2 – 6 týdnů. Znamená to, že v tomto intervalu je třeba obsah nádrže vypustit, i když třeba ještě není plná?
Ne, to je uvedený nejpřísnější interval v nejteplejším období, který máme zjištěn ze zkušeností uživatelů. Dokud náplň a kapacita bude vyhovovat, nádrž se nevypouští.

4. Hloubka u typu IV je uváděna včetně stupínku?
Ano, boční rozměr je celkový, včetně stupínku.

5. Jaká je trvanlivost náplně Qualicar bapa?
Zaruka 1 rok, skladovatelnost 3 roky, neměla by zmrznout.

6. Jaká je dodací lhůta náplně na dobírku?
Několik pracovních dnů. Dopravní služba avizuje dodání.

7. Jak se pozná, že je kapacita zaplněná?
Při splachování se otevírají nerezové záklopky v míse. V okamžiku, kdy tyto záklopky se přestanou otevírat, pozná se konec cyklu.

8. Kudy se plní základní náplně WC?
Přímo nalitím do mísy.

9. Jak je to s náhradními díly?
Náhradní díly jako výrobci WC máme, ale většinou nejsou nutné.

10. Máte i jiné barevné provedení WC?
Na objednávku si lze za příplatek vybrat bílou nebo hnědou barvu.

11. Proč Provapo VII se doporučuje pro uživatele s omezenou pohyblivostí?
Tento typ je vhodný pro uživatele s omezenou pohyblivostí zejména z důvodu zvýšeného posedu o 15cm, než je u klasického WC. Další předností tohoto typu je snadná přemístitelnost po kluzkém vnějšku dna.